Axoft İşletme Yazılım Çözümleri
 

Skip Navigation Links
Ana Sayfa
Kampanyalar
Fiyat Listeleri
Ticari YazılımlarExpand Ticari Yazılımlar
Eğitim Videoları
Sektörel ProgramlarExpand Sektörel Programlar
Ücretsiz ProgramlarExpand Ücretsiz Programlar
Teknik BilgilerExpand Teknik Bilgiler
Muhasebe RehberiExpand Muhasebe Rehberi
Referanslarımız
İletişim


Axoft Destek Sayfalarına Giriş

 

Telefon
444 26 54
 

 

 


  

 

Axoft  "Sektöre Özel, Size Özel"

Firmamız, 2004 yılında sektörel iş yazılımları geliştirme, bu yazılımların satış ve servis hizmetlerini vermek üzere kurulmuştur. AXOFT Türkiye’de yazılım ve bilişim sektörlerinde uygulamalar geliştirmektedir.

 

Ürünlerinde, tümüyle AXOFT yazılımları için tasarlanmış olan standart yazılım kitaplıklarını kullanan firmamız, arayüz ve operasyonel homojen yapısı ile kullanıcılarına ve iş ortaklarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu sayede merkezi değişiklikler, tüm uygulamalarımıza eş zamanlı olarak yansıtılabilmekte ve hizmet kalitemizi de arttırmaktadır.

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerden ev kullanıcılarına kadar geniş bir kullanıcı kitlesine yazılım çözümleri sunan Axoft, İngilizce, Arapça, Rusça yabancı dil desteği ve esnek uyarlama özellikleri ile dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

 

Küçük paketlerinde Microsoft Access, orta ve büyük paketlerde Microsoft SQL Server veri tabanı kullanan Axoft ürünlerinde, açık veri tabanı yapısı benimsenmiştir. Böylece, kayıt altına alınan verilere kolayca ve güvenli bir şekilde ulaşılarak 3.parti uygulamalar geliştirilebileceği gibi, çok çeşitli esnek raporlamalar yapabilmek mümkündür.

 

Giriş segmentindeki ürünlerin kurulum ve güncelleme işlemleri birkaç dakika içinde gerçekleşmektedir. Sistem otomatik yedekleme ve gerekli durumlarda yedekten dönebilme imkanı sunmaktadır.

 

Esnek kodlama desteği, saha bazlı güvenlik, B2B, B2C,  web servis entegrasyonu, dinamik tasarlama gibi özellikleri ile, ileri düzey uyarlama süreçlerinde kullanıcılarımıza ve iş ortaklarımıza güçlü bir platform desteği sağlanmaktadır.

 


Misyonumuz;

Gelişen bilgi ve teknoloji uzayında şartlar ne olursa olsun, firmamızın bilgi birikimi ve ürün kalitesini en üst düzeye yükseltme gayreti içinde olmaktır.

Etik Değerlerimiz;

Ülkemizde yazılım sektörünün gelişebilmesi için, tüm birimlerde elde ettiğimiz bilgi ve tecrübeyi çeşitli yayın organları aracılığı ile sektöre aktarmak ve paylaşmak.
Kalite, teknoloji, yenilik, verimlilik ve insan odaklı, sorumluluk sahibi bir yönetim anlayışı ile ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek, müşterilerimize yüksek değerler sunabilmek.
Herkese karşı adil olmak, dürüst olmak ve saygın bir iş ahlakına sahip olmak önde gelen değerlerimizdendir.


Vizyonumuz;

Geliştirdiğimiz teknolojilerle, Dünya Yazılım Teknolojisinin Etkin, Aktif ve Lider şirketlerinden biri olabilmek, ve müşterilerimizi kalıplaşmış çözümlerin dışında, “Daha Özgür Bilgi Teknolojileri” içinde yaşatmaktır.


Ana Sayfa | Kampanyalar  | Fiyat Listeleri  | Ticari Yazılımlar  | Eğitim Videoları  | Sektörel Programlar  | Ücretsiz Programlar  | Teknik Bilgiler  | Muhasebe Rehberi  | Referanslarımız  | İletişim